maandag 3 juni 2019

Onderwijstalent gezocht: Onderwijsassistent

Onderwijsassistent
Met ingang van het nieuwe cursusjaar tot 31 juli 2020 zoeken wij een enthousiaste onderwijsassistent voor onze school. We verwachten dat je in alle bouwen inzetbaar bent. De PJschool staat in het noorden van Arnhem als bijbelgetrouwe school met 9 groepen en ongeveer 230 leerlingen. Wij zijn een school...
Lees verder

Onderwijsassistent bovenbouw
Op de open Christelijke basisschool Jan Jaspers zijn wij met ingang van schooljaar 2019-2020 op zoek naar een enthousiaste onderwijsassistent voor de bovenbouw (vier ochtenden). Je werkzaamheden bestaan uit: mede voorbereiden van de dagelijkse onderwijsactiviteiten; werken met individuele kinderen en kleine groepjes; kiest en hanteert, op aangeven van de leraar, verschillende didactische...
Lees verder

Groepsondersteuning
Wij zoeken een enthousiaste collega voor de groepsondersteuning van groep 3 t/m 8. Zowel Leraar Ondersteuners, Onderwijsassistenten als Klassenassistenten worden uitgenodigd te solliciteren. Een baan op de Bron? De Bron is een protestants christelijke basisschool in Wezep. De school telt momenteel ruim 250 kinderen en 24 leerkrachten. Binnen enkele jaren...
Lees verder

Leerkracht(en)
Wij zoeken enthousiaste leerkrachten voor groep 4 (0,6 fte), groep 5 (0,6 fte), groep 7/8 (0,2 fte) en voor de werkdrukvermindering in groep 1-8 (0,65 fte). De Bron is een protestants christelijke basisschool in Wezep. De school telt momenteel ruim 250 kinderen en 24 leerkrachten. Binnen enkele jaren bouwen...
Lees verder

Docent Science
Met ingang van het schooljaar 2019 - 2020 zijn wij op zoek naar een docent Science. Het gaat om lessen Biologie en Natuurkunde in leerjaar 1 en 2 van vmbo/hv en lessen Scheikunde aan leerlingen in 3 hv op onze vestiging in Meppel.
Lees verder

Locatiedirecteur
Voor GBS De Helmstok in Lelystad zoeken wij een inspirerende locatiedirecteur die leiding wil geven aan onze school (integrale verantwoordelijkheid). Wij zijn op zoek naar kandidaten die een studie op minimaal Hbo-niveau hebben afgerond met, bij voorkeur, werkervaring in het primair onderwijs. GBS De Helmstok in Lelystad is een...
Lees verder

Medewerker personeelsadministratie
De verenigingen voor primair onderwijs Florion en De Oosthoek en het Greijdanus voor voortgezet onderwijs werken sinds 2009 intensief samen onder de naam GO|ON. GO|ON is de afkorting van 'Gereformeerd Onderwijs Oost-Nederland'. De gereformeerde organisaties delen dezelfde identiteit en zetten zich samen in voor kwalitatief goed onderwijs voor leerlingen...
Lees verder

Docent Frans
In Meppel zijn we met ingang van het schooljaar 2019 -2020, op zoek naar een docent Frans. De lessen worden gegeven aan leerlingen in de onderbouw van vmbo en Havo en Vwo of aan leerlingen in de bovenbouw. Dit is afhankelijk van je opleiding en ervaring.
Lees verder

Leerkracht groep 4
Vanwege zwangerschap van één van onze leerkrachten, zijn wij per direct op zoek naar een leerkracht voor groep 4 van onze school voor de maandag, dinsdag en woensdag vanaf 26 augustus 2019. Waar je ons aan herkent Ons onderwijsaanbod is uitdagend en modern: ons onderwijs stimuleert kritisch en creatief denken, media-wijsheid,...
Lees verder

Leerkracht(en)
Voor EBS De Rank in Arnhem zijn we voor het komend jaar op zoek naar een leerkracht voor groep 1/2 (0,7 fte); een leerkracht voor groep 5/6 (0,4 fte) en een gymleerkracht 0,2 fte (ALO). De uren zijn voor een deel vaste formatie, voor een deel tijdelijk. Voor het tijdelijke...
Lees verder

Docent NASK 1 of 2
Voor het nieuwe cursusjaar zijn we op zoek naar een enthousiaste en gemotiveerde docent NASK die graag les wil geven aan VMBO-leerlingen. De Meerwaarde is een prachtige school waar je volop de kans krijgt je verder te ontwikkelen. Er heerst een positieve teamgeest en nieuwe collega's worden goed begeleid.
Lees verder

Docent Techniek
Als docent Onderbouw van ons VMBO word je onderdeel van een hecht en professioneel team dat hart heeft voor leerlingen met leer- en gedragsproblemen. Je begeleidt een club geweldige leerlingen die je dagelijks lesgeeft. Het werk bestaat uit het geven van 16 lessen Techniek van 45 minuten met ingang van schooljaar...
Lees verder

Directeur
Met het team van De Wegwijzer ga je invulling geven aan eigentijds christelijk onderwijs. Groeien in geloof, onderwijs op hoog niveau en begeleiding op maat kenmerken de school waar leerkrachten iedere dag enthousiast het leerproces van de leerlingen begeleiden. Als schooldirecteur geef je leiding aan een hecht team...
Lees verder

Leerkracht bovenbouw
Per nieuw schoolseizoen zijn wij op zoek naar een meester of juf voor de bovenbouw groep 7 van GBS De Triangel. De omvang van de vacature is 0,5 wtf met uitzicht op een vaste benoeming. De Triangel is een gereformeerde basisschool in Ede. Waar je ons aan herkent We zijn...
Lees verder

Groepsleerkracht(en) kleuters
De Vereniging voor Christelijk Nationaal Schoolonderwijs te Oosterwolde vraagt met ingang van 2 september 2019 of zo spoedig mogelijk daarna een groepsleerkracht kleuters voor 1,5 tot 3 dagen per week. We hebben twee vacatures van 1,5 dag, die eventueel te combineren zijn tot een benoeming van 3 dagen. School met de...
Lees verder

Docent Godsdienst
Scholengemeenschap Guido is voor schooljaar 2019/2020 op zoek naar een bevlogen docent Godsdienst! Ben jij gericht op ontwikkeling van de leerling en jezelf, wil jij je vakkennis inzetten voor onderwijs én vorming, leerlingen op weg helpen met je vak én je persoon, enthousiast meedraaien binnen een van de teams, kortom: werken aan christelijk onderwijs...
Lees verder

Docent PIE (LC)
Met ingang van het nieuwe cursusjaar 2019-2020 ontstaat er op de vestiging Zwolle binnen de afdeling vmbo een vacature voor een LC docent PIE (Produceren, Installeren en Energie). Binnen de sectie zal je de rol krijgen van kartrekker, wat inhoudt dat je je vakcollega's weet mee te nemen in de onderwijsvisie-...
Lees verder

Leerkracht groep 1/2
Voor onze school GBS De Plantage in Veenendaal zoeken wij met ingang van het nieuwe schooljaar 2019/2020 een leerkracht voor groep 1/2. Het betreft drie werkdagen per week: maandag, dinsdag en woensdag. Missie en visie van De Plantage Wij geloven dat God ieder mens talenten heeft meegegeven. Brede talentontwikkeling is dan...
Lees verder

Leerkracht groep 3/4
Voor onze school GBS De Plantage in Veenendaal zoeken wij met ingang van het nieuwe schooljaar 2019-2020 een leerkracht voor groep 3/4. Voor drie dagen per week: woensdag, donderdag en vrijdag. Missie en visie van De Plantage Wij geloven dat God ieder mens talenten heeft meegegeven. Brede talentontwikkeling is dan ook...
Lees verder

Intern Begeleider en/of leerkracht
Per 1 augustus 2019 zoeken wij een Intern Begeleider die gericht is op de coaching van onze leerkrachten, onderwijskundige aansturing en passend onderwijs. Het aantal IB-uren bedraagt 8-12 uren per week (0,2-0,3 fte), de leerkrachturen minimaal 8 uur per week (0,2 fte). 'Leren in vertrouwen' is ons motto! Werken op onze...
Lees verder