dinsdag 14 mei 2019

Onderwijstalent gezocht: Docent Wiskunde/Rekenen

Docent Wiskunde/Rekenen
Scholengemeenschap Guido is voor schooljaar 2019/2020 op zoek naar een bevlogen docent wiskunde/rekenen! Ben jij gericht op ontwikkeling van de leerling en jezelf, wil jij je vakkennis inzetten voor onderwijs én vorming, leerlingen op weg helpen met je vak én je persoon, enthousiast meedraaien binnen een van de teams, kortom: werken aan christelijk onderwijs...
Lees verder

Docent Engels
Als docent Onderbouw van ons VMBO word je onderdeel van een hecht en professioneel team dat hart heeft voor leerlingen met leer- en gedragsproblemen. Je begeleidt een club geweldige leerlingen die je dagelijks lesgeeft. Het werk bestaat uit het geven van 10 lessen Engels van 45 minuten.
Lees verder

Docent Natuurkunde
Scholengemeenschap Guido is voor schooljaar 2019/2020 op zoek naar een bevlogen docent Natuurkunde! Ben jij gericht op ontwikkeling van de leerling en jezelf, wil jij je vakkennis inzetten voor onderwijs én vorming, leerlingen op weg helpen met je vak én je persoon, enthousiast meedraaien binnen een van de teams, kortom: werken aan christelijk onderwijs dat...
Lees verder

Onderwijsassistent
Met ingang van het nieuwe schoolseizoen zoeken wij een onderwijsassistent voor onze school. Daarnaast zoeken wij nog een administratief medewerker. Combineren van beide functies is mogelijk. Ons onderwijs kenmerkt zich door aandacht voor de kwaliteit van ons onderwijs; onze kernwaarden: liefde, groei, plezier en samen; een veilig klimaat, sociale vaardigheden krijgen veel...
Lees verder

Docent Godsdienst
Als docent Onderbouw van ons VMBO word je onderdeel van een hecht en professioneel team dat hart heeft voor leerlingen met leer- en gedragsproblemen. Je begeleidt een club geweldige leerlingen die je dagelijks lesgeeft. Het werk bestaat uit het geven van 14-17 lessen Godsdienst van 45 minuten.
Lees verder

Teamleider Financiële en Administratieve diensten
Onder jouw enthousiaste leiding vinden de personeels-, salaris- en financiële processen binnen GO|ON plaats. Je vindt het leuk medewerkers in veranderingen mee te nemen. Je motiveert en organiseert de verdere optimalisatie en digitalisering van de processen. Je hebt een sterke drive om zaken te verbeteren. Je analyseert nieuwe beleidsplannen...
Lees verder

Docent Economie
Als docent Onderbouw van ons VMBO word je onderdeel van een hecht en professioneel team dat hart heeft voor leerlingen met leer- en gedragsproblemen. Je begeleidt een club geweldige leerlingen die je dagelijks lesgeeft. Het werk bestaat uit het geven van 8-10 lessen Economie van 45 minuten.
Lees verder

Teamleider Financiële- en Personeelsadministratie
Onder jouw enthousiaste leiding vinden de personeels-, salaris- en financiële processen binnen GO|ON plaats. Je vindt het leuk medewerkers in veranderingen mee te nemen. Je motiveert en organiseert de verdere optimalisatie en digitalisering van de processen. Je hebt een sterke drive om zaken te verbeteren. Je analyseert nieuwe beleidsplannen...
Lees verder

Intern Begeleider / Zorgcoordinator
Met ingang van het nieuwe schooljaar (aug 2019) zoeken wij een IB-er / zorgcoordinator. Het aantal uren wordt in onderling overleg vastgesteld. Je taken: Samen met de directeur en overige teamleiders opstellen en uitvoeren van het onderwijsbeleid; Aansturen van praktische en organisatorische zaken rondom de zorg; Brengen van klassenbezoeken; Ondersteuningsbehoeften van de groep en individuele...
Lees verder

Leerkrachten Zeeland
Wij zoeken ondernemende pioniers die willen werken op onze scholen in Zeeland. Ga mee op een enerverende expeditie. Onze organisatie LEV-WN is volop in beweging, op zoek naar vernieuwende onderwijsvormen voor het onderwijs dat onze leerlingen morgen nodig hebben. Daarom zoeken wij met ingang van het nieuwe seizoen voor de...
Lees verder

Docent Geschiedenis
Guido zoekt met ingang van schooljaar 2019/2020 een enthousiaste en ambitieuze docent Geschiedenis. Ben je gericht op ontwikkeling van de leerling en jezelf, wil jij je vakkennis inzetten voor onderwijs én vorming, leerlingen op weg helpen met je vak én je persoon, enthousiast meedraaien binnen een van de teams, kortom: werken aan...
Lees verder

Docent Natuur & Zorg
Als docent Onderbouw van ons VMBO word je onderdeel van een hecht en professioneel team dat hart heeft voor leerlingen met leer- en gedragsproblemen. Je begeleidt een club geweldige leerlingen die je dagelijks lesgeeft. Het werk bestaat uit het geven van 4-10 lessen Natuur & Zorg van 45 minuten met ingang van schooljaar...
Lees verder

Docent Natuur & Techniek
Als docent Onderbouw van ons VMBO word je onderdeel van een hecht en professioneel team dat hart heeft voor leerlingen met leer- en gedragsproblemen. Je begeleidt een club geweldige leerlingen die je dagelijks lesgeeft. Het werk bestaat uit het geven van 18 lessen Natuur & Tecniek van 45 minuten met ingang van...
Lees verder

Leerkracht groep 3
We zoeken per 1 augustus 2019 een leerkracht voor groep 3 van onze school. Op termijn hoort een vaste benoeming tot de mogelijkheden. Het gaat om 3 dagen per week, de woensdag-donderdag- vrijdag. Een aantal vrijdagmiddagen is de groep vrij. Je gaat les geven aan onze groep 3; Je volgt...
Lees verder

Docent Nederlands 1e graads
We zijn per 1 augustus 2019 op zoek naar een enthousiaste docent Nederlands LD ter versterking van ons team havo/vwo bovenbouw, Vondelpad 1 in Groningen. Organisatie Het Gomarus College is een school voor gereformeerd voortgezet onderwijs en maakt deel uit van de Stichting Gereformeerde Scholengroep. De school verzorgt voor circa 3.100...
Lees verder

Docent Verpleegkunde
MBO Menso Alting is een dynamisch, kleinschalig mbo met een prettige werksfeer. De missie van de school is studenten te begeleiden bij hun loopbaan en is gericht op het ontwikkelen van een christelijke beroepshouding. Dit cursusjaar bezoeken meer dan 900 studenten onze school. De werkzaamheden als docent bij de opleidingen...
Lees verder

Docent Natuur-/Scheikunde (NASK)
Je verzorgt de lessen natuur-/scheikunde (NASK) aan onze leerlingen op VMBO, HAVO en VWO. Je denkt actief mee met het team hoe jullie het vak verder kunnen blijven ontwikkelen. Je komt te werken op onze vestiging in Rijswijk. Je hebt visie op het vak en je weet onze leerlingen te stimuleren. Je bent flexibel en kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. De functie omvat 11...
Lees verder

Docent Engels
MBO Menso Alting Zwolle is een dynamisch, kleinschalig MBO met een prettige werksfeer. Wij leiden studenten op tot professionals op mbo-niveau. Zodanig dat zij oprecht betrokken zijn op hun vak, hun vak verstaan én aandacht hebben voor de mensen met wie ze in aanraking komen. Vanuit ons geloof in...
Lees verder

Docent Biologie
Met ingang van schooljaar 2019/2020 is scholengemeenschap Guido op zoek naar een bevlogen docent Biologie. Ben jij gericht op ontwikkeling van de leerling en jezelf, wil jij je kennis en vaardigheden inzetten voor onderwijs én vorming, leerlingen op weg helpen met je vak én je persoon, enthousiast meedraaien binnen een van de teams, kortom:...
Lees verder

Docent Drama
Je verzorgt de lessen DRAMA aan onze leerlingen in de klassen havo/vwo. Je denkt actief mee met het team hoe jullie het vak verder kunnen blijven ontwikkelen en hoe het vak verder ingebed kan worden binnen school. Je komt te werken op onze vestiging in Rotterdam. Je hebt visie op het vak en je weet onze...
Lees verder