vrijdag 12 april 2019

Onderwijstalent gezocht: Docenten

Docenten
Of je nu al werkt als docent bij een andere school of je overweegt docent te gaan worden. Je werkt nu bij een bank, in de zorg of bij een bedrijf maar je wilt je eens oriënteren op een baan in het onderwijs? We nodigen je van harte uit op...
Lees verder

Groepsleerkracht(en)
In verband met het vertrek van een collega naar een andere school en met een zwangerschapsvervanging, zijn wij voor twee scholen van Hervormd Onderwijs IJsselmuiden (HOIJ) op zoek naar nieuwe collega's. De zwangerschapsvervanging voor Eben-Haëzer betreft een tijdelijke vacature voor Leerkracht groep 3 of 4 (0,8...
Lees verder

Directeur
Wegens vertrek van de directeur zoekt VVGO voor de Bavinckschool een betrokken leider met een heldere onderwijskundige visie. Onze nieuwe directeur is een onderwijskundig leider en heeft een heldere visie om ons onderwijs (nog) beter te maken en dit te borgen. Je werkt vanuit vertrouwen en onder jouw leiding groeit het...
Lees verder

Directeur (m/v)
Wegens vertrek van de directeur zoekt VVGO voor de Bavinckschool een betrokken leider met een heldere onderwijskundige visie. Onze nieuwe directeur is een onderwijskundig leider en heeft een heldere visie om ons onderwijs (nog) beter te maken en dit te borgen. Je werkt vanuit vertrouwen en onder jouw leiding groeit het...
Lees verder

Leerkracht
Lesgeven aan een groep in de onder- of bovenbouw op onze school. De keuze hangt mede af van je kwaliteit, ervaring en jouw en onze voorkeur. Onze school is opgesplitst in vier combinatiegroepen (groep 1/2, groep 3/4, groep 5/6 en groep 7/8), waarbinnen je nauw samenwerkt met je collega's en...
Lees verder

Leraarondersteuner
Wij zoeken voor onze school een leraarondersteuner. Ingangsdatum zo spoedig mogelijk tot en met 19 juli 2019, met mogelijkheid tot uitbreiding. Je bent qua werkdagen in ieder geval beschikbaar op de woensdag en de vrijdagmorgen. Taken leraarondersteuner: je bereidt mede de dagelijkse onderwijsactiviteiten voor; je werkt met individuele kinderen en kleine...
Lees verder

Leerkracht bovenbouw
Wij zoeken vanaf 6 mei 2019 voor EBS De Parel een enthousiaste juf of meester voor groep 6/7/8 met uitzicht op een vaste fulltime aanstelling. We nodigen ook parttimers uit om te solliciteren.
Lees verder

Docent Kunst en Cultuur (tekenen/handvaardigheid)
Met ingang van 5 mei 2019 zijn wij op zoek naar een docent Kunst en Cultuur (tekenen/handvaardigheid) die lessen verzorgt aan leerlingen in met name de onderbouw van vmbo, havo en vwo op onze vestiging in Meppel. Het betreft een tijdelijke vacature tot en met 11 oktober 2019.
Lees verder

Leerkracht groep 7 of 8
Wij zoeken vanaf september een leerkracht groep 7 of 8 voor onze school. Je werkzaamheden bestaan uit: het voorbereiden, aanbieden en evalueren van onderwijs aan een groep leerlingen; het zorgdragen voor een inzichtelijk en kwalitatief goede leerling ondersteuning(groepsplannen, handelingsplannen) en daarmee handelingsgericht en opbrengstgericht werken; het onderhouden...
Lees verder

Directeur(en)
We zoeken voor drie scholen ondernemende directeuren, die willen werken aan het toekomstig onderwijs. Het gaat om Kleurrijk in Waddinxveen (100 leerlingen), De Morgenster in Spijkenisse (70 leerlingen) en De Wonderwijzer in Hardinxveld-Giessendam (105 leerlingen). je geeft met enthousiasme leiding aan de school; je stelt met het MT het onderwijsbeleid op; je rust teamleden...
Lees verder

Docent Nederlands
Guido zoekt met ingang van schooljaar 2019/2020 een enthousiaste en ambitieuze docent Nederlands! Ben je gericht op ontwikkeling van de leerling en van jezelf, wil jij je vakkennis inzetten voor onderwijs en vorming, enthousiast meedraaien binnen een van de teams, kortom: werken aan christelijk onderwijs dat past bij leerlingen van nu? Dan zijn...
Lees verder

Docent Engels
Vanaf heden tot aan de zomervakantie zijn we op zoek naar een docent Engels die 8 lesuren wil verzorgen aan de onderbouw van het VWO op de vestiging in Zwolle.
Lees verder

Directeur
Basisschool De Fontein in Kampen zoekt met ingang van 1 augustus 2019 een inspirerende en betrokken Directeur (met een vleugje humor) voor 0,6-0,8 fte. Wij zoeken een ervaren directeur die toe is aan een nieuwe uitdaging en in belangrijke mate voldoet aan onderstaande profielschets. De directeur die wij zoeken heeft...
Lees verder

Docent(en) Nederlands
Met ingang van schooljaar 2019/2020 is scholengemeenschap Guido op zoek naar een bevlogen docent Nederlands. Ben jij gericht op ontwikkeling van de leerling en jezelf, wil jij je kennis en vaardigheden inzetten voor onderwijs én vorming, leerlingen op weg helpen met je vak én je persoon, enthousiast meedraaien binnen een van de teams, kortom:...
Lees verder

Teamleider Onderwijs & Opvoeding
Binnen onze school zijn wij in verband met het vertrek van de huidige teamleider per 1 augustus 2019 op zoek naar een enthousiaste teamleider Onderwijs & Opvoeding. Jouw werkzaamheden bestaan uit het leidinggeven aan het team Onderwijs & Opvoeding, je maakt deel uit van het MT en je bent verantwoordelijk voor...
Lees verder

Docent Verzorging
Guido zoekt met ingang van schooljaar 2019/2020 een enthousiaste en ambitieuze docent Verzorging. Ben je gericht op ontwikkeling van de leerling en jezelf, wil jij je vakkennis inzetten voor onderwijs én vorming, leerlingen op weg helpen met je vak én je persoon, enthousiast meedraaien binnen een van de teams, kortom: werken aan...
Lees verder

Leerkracht(en) middenbouw
Wij zoeken ondernemende pioniers die willen werken in de middenbouw van ons onderwijs. Ga mee op een enerverende expeditie. Onze organisatie LEV-WN is volop in beweging, op zoek naar vernieuwende onderwijsvormen voor het onderwijs dat onze leerlingen morgen nodig hebben. Daarom zoeken wij met ingang van het nieuwe seizoen voor...
Lees verder

Leerkrachten groep 3-5
In verband met pensionering en tijdelijk verlof van twee collega's zoeken wij nieuwe collega's in de middenbouw voor onze school. Het gaat om in totaal circa 1,2 Fte, waarvan de helft een vaste benoeming kan worden. Gbs De Wierde is een uitgesproken christelijke school met circa 190 leerlingen. Onze...
Lees verder

Leerkracht(en) onderbouw
Wij zoeken ondernemende pioniers die willen werken in de onderbouw van ons onderwijs. Ga mee op een enerverende expeditie. Onze organisatie LEV-WN is volop in beweging, op zoek naar vernieuwende onderwijsvormen voor het onderwijs dat onze leerlingen morgen nodig hebben. Daarom zoeken wij met ingang van het nieuwe...
Lees verder

Leerkracht(en) bovenbouw
Wij zoeken ondernemende pioniers die willen werken in de bovenbouw van ons onderwijs. Ga mee op een enerverende expeditie. Onze organisatie LEV-WN is volop in beweging, op zoek naar vernieuwende onderwijsvormen voor het onderwijs dat onze leerlingen morgen nodig hebben. Daarom zoeken wij met ingang van het nieuwe seizoen...
Lees verder