vrijdag 15 maart 2019

Onderwijstalent gezocht: Medewerker Roosterplanning

Medewerker Roosterplanning
Greijdanus is op zoek naar een medewerker roosterplanning. De medewerker roosterplanning maakt onder verantwoordelijkheid van het hoofd Onderwijsadministratie, en onder begeleiding van de roostermaker, roosters. Tot de taken behoren: het verwerken van de roosterwijzigingen tot een actueel dagrooster; het tijdig informeren van docenten en leerlingen over roosters en roosterwijzigingen en het eventueel verstrekken...
Lees verder

Docent Natuurkunde
Guido zoekt met ingang van schooljaar 2019/2020 een enthousiaste en ambitieuze docent Natuurkunde. Ben je gericht op ontwikkeling van de leerling en jezelf, wil jij je vakkennis inzetten voor onderwijs én vorming, leerlingen op weg helpen met je vak én je persoon, enthousiast meedraaien binnen een van de teams, kortom: werken aan...
Lees verder

Leerkracht groep 6/7
De Rank is een kleine school, die lesgeeft met een open Bijbel, waar we elke dag werken vanuit ons geloof in God. Ons onderwijs kenmerkt zich door aandacht voor kwaliteit en ontwikkeling van ons onderwijs. Wij werken met aanbod op maat binnen thema's. Daarnaast krijgt een pedagogisch en veilig...
Lees verder

Pedagogisch Medewerker
Wij zoeken voor ons kindcentrum een Pedagogisch Medewerker voor de buitenschoolse opvang voor 6 – 16 uur per week. Op Kindcentrum Aquamarijn, in het centrum van Zwolle, bieden we onderwijs én opvang onder één dak. Dagelijks komen ruim 250 kinderen vanaf 3 maanden tot 13 jaar om samen te...
Lees verder

Leerkracht(en) vaste invalpool
CorDeo scholengroep is op zoek naar bevlogen leerkrachten, lerarenondersteuners en onderwijsassistenten, die gemotiveerd zijn om goed les of ondersteuning te geven en zichzelf te ontwikkelen. Flexibiliteit en werken naar behoefte zijn belangrijk. CorDeo kiest ervoor om vervangingen (ziekte/verlof) met eigen personeel in te vullen.
Lees verder

Leerkracht(en) midden/bovenbouw
Wij zoeken vanaf 1 mei 2019 voor EBS De Parel een enthousiaste juf of meester in verband met zwangerschapsverloven in de periode vanaf 1 mei 2019 met uitzicht op een vaste aanstelling. Het gaat om een leerkracht groep 4/5 voor de maandag en dinsdag (16 u/wk - 0,4 wtf);
Lees verder

Technisch Onderwijsassistent (TOA)
Voor de vestiging in Zwolle zijn we voor de periode van 6 mei 2019 tot en met 11 oktober 2019 op zoek naar een technisch onderwijsassistent die werkzaamheden verricht ter ondersteuning van meerdere onderwijsteams. Je assisteert als technisch onderwijsassistent bij de vakken in de natuurwetenschappen in de afdeling HAVO-VWO. Je bereidt o.a....
Lees verder

Directeur onderbouw en bovenbouw Havo / VWO
Het Gomarus College is op zoek naar een directeur voor onze havo/vwo-locatie in Groningen (Vondelpad 1 en 3). Het betreft een vacature van 1,0 fte. Onze leerlingen vragen om onderwijs dat hen actiever, gemotiveerder en vaardiger maakt. Het is onze ambitie om dit voor elkaar te krijgen door leerlingen in hun...
Lees verder

Directeur
Met het team van de Horizon ga je invulling geven aan eigentijds christelijk onderwijs. Het team wil bouwen aan nieuw elan waarin een nieuwe onderwijsvisie richtinggevend is. Je bewaakt de onderwijskundige koers én de kaders van een professionele cultuur. Daarin heb je aandacht voor de betrokkenheid van teamleden...
Lees verder

(Meerscholen) Directeur
Als boegbeeld van De Open Kring zet je vanaf dag één de school in Nijkerk weer op de kaart. De hoge opbrengsten, het gedegen onderwijs en de herkenbare brede christelijke identiteit vormen daar de basis voor. De Open Kring hoort namelijk tot de beste scholen van Nijkerk! Het...
Lees verder

Twee Teamleiders Onderbouw VMBO
In verband met natuurlijk verloop en door de groei van het aantal leerlingen zijn wij met ingang van schooljaar 2019/2020 op zoek naar twee teamleiders voor de onderbouw. Als teamleider geef je op een inspirerende en verbindende manier leiding aan een hecht en professioneel team van het eerste of tweede leerjaar. In totaal...
Lees verder

Locatiedirecteur
Florion is op zoek naar een geloofwaardige locatiedirecteur die leiding wil gaan geven aan GBS Smaragd (integrale verantwoordelijkheid). GBS Smaragd in Zwolle(-Noord) is een school met 260 leerlingen en is onderdeel van Florion, een vereniging met 22 basisscholen, waaronder een SBO-school, in de regio's Zwolle, Noord-Veluwe, Noord Overijssel, Zuid-West...
Lees verder

Zij-instromers groepsleerkracht basisonderwijs
Ben je toe aan een nieuwe loopbaan uitdaging? Wil je de overstap naar het onderwijs maken? VCO Bunschoten en VVGO bieden per 1 september 2019 plaats aan zij-instromers, waarbij je in de gelegenheid wordt gesteld dit prachtige vak te leren. In de praktijk, met ondersteunende theorie en heel...
Lees verder

Leerkracht groep 4
Vanwege zwangerschap van één van onze leerkrachten, zijn wij per 1 juni 2019 op zoek naar een leerkracht voor groep 4 van onze school voor de dinsdag, woensdag en donderdag. Waar je ons aan herkent Ons onderwijsaanbod is uitdagend en modern: ons onderwijs stimuleert kritisch en creatief denken, media-wijsheid, eigenaarschap, probleemoplossend...
Lees verder

Locatiedirecteur (m/v)
Florion is op zoek naar een geloofwaardige locatiedirecteur die leiding wil gaan geven aan GBS Smaragd (integrale verantwoordelijkheid). GBS Smaragd in Zwolle(-Noord) is een school met 260 leerlingen en is onderdeel van Florion, een vereniging met 22 basisscholen, waaronder een SBO-school, in de regio's Zwolle, Noord-Veluwe, Noord Overijssel, Zuid-West...
Lees verder

Docent Consumptieve Techniek
Op de bovenbouw locatie van Marnix College voor VSBO (VMBO) hebben we een prachtige keuken en een restaurant wat momenteel wordt heringericht. De bedoeling is dat het restaurant meer gaat leven en open wordt gesteld voor klanten, bijvoorbeeld voor lunch en diner. Ook interne vergaderingen en events mogen verzorgd...
Lees verder

Docent Natuurkunde (1e graad)
Wij zoeken een 1e graad docent Natuurkunde voor onze HAVO-VWO. De dr. Albert Schweitzer HAVO-VWO is een school met klassen vanaf 1 HAVO-VWO t/m HAVO-5 en VWO-6. De school levert hoogwaardig kwalitatief onderwijs en goede tot zeer goede resultaten. De school kenmerkt zich door een open en leerlinggerichte sfeer...
Lees verder

Onderwijsassistent instroomgroep
Wij zoeken per 06 mei tot en met 19 juli 2019 een onderwijsassistent voor de instroomgroep van onze school. Je werkzaamheden bestaan uit: de leerkracht ondersteunen in het begeleiden van de instroomgroep in zijn geheel; het begeleiden van individuele leerlingen of kleine groepen en hulp bieden bij diverse onderwijsactiviteiten; observeren...
Lees verder

Zij-instromers
Of je nu al werkt als docent bij een andere school of je overweegt docent te gaan worden. Je werkt nu bij een bank, in de zorg of bij een bedrijf maar je wilt je eens oriënteren op een baan in het onderwijs? We nodigen je van harte uit op...
Lees verder

Pedagogisch Medewerker BSO en Peuteropvang
Dit voorjaar ontstaat in de regio Ede een vacature voor Pedagogisch Medewerker BSO en Peuteropvang (tot ongeveer 22 u/wk). Voor onze peuteropvang in Ede op de woensdag-, donderdag- en vrijdagochtend. Voor onze BSO in Veenendaal op maandag-, dinsdag- en donderdagmiddag. Het gaat om een vaste functie. Stichting KOALAH verzorgt...
Lees verder