woensdag 13 februari 2019

Onderwijstalent gezocht: Directeur

Directeur
We zoeken voor onze school Het Palet in de stad Groningen een enthousiaste en betrokken directeur, die zich optimaal in wil zetten voor het kind en het onderwijs. We verwachten van de directeur dat hij/zij een duidelijke onderwijsvisie heeft. Het Palet, in de wijk Beijum in Groningen, is een...
Lees verder

Leerlingbegeleider ondersteuningsteam
Op onze locatie van de HAVO VWO ontstaat per direct een vacature voor de functie van leerlingbegeleider. Als leerlingbegeleider ben je verantwoordelijk voor de uitvoering van de zorg aan- en de ondersteuning van leerlingen. Je werkt voornamelijk met individuele leerlingen die worden doorverwezen via het ondersteuningsteam. De functie omvat onder andere...
Lees verder

Docent Geschiedenis
Je geeft binnen deze baan een aantal uren je eigen vakles aan één of meerdere klassen (onderbouw). Verder begeleid je leerlingen in een projectmatige onderwijssetting. Je werkt dus aan de doelen van je vak in reguliere contacturen en binnen zogenoemde adaptieve uren. Al onze leerlingen hebben één of twee lesuren per...
Lees verder

Leerkracht Middenbouw/Bovenbouw
We zoeken met spoed een leerkracht Midden-Bovenbouw voor onze school Veerkracht, waar de brede ontwikkeling van kinderen centraal staat. Veelkleurig, uniek en divers. Een wereldschool met ruim 200 leerlingen in de grote stad, verbonden door het geloof in Jezus Christus. Kinderen leren er voor het leven, waarbij elk...
Lees verder

Leerkracht Onderbouw
Door de groei van De Halm in Almkerk starten we zo snel mogelijk met een tweede kleutergroep. Wij werken vanuit ons geloof in onze God en vanuit grote dankbaarheid dat we elke dag van Zijn genade en liefde mogen leven. Het onderwijs in de onderbouw is te typeren als ontwikkelingsgericht en...
Lees verder

Leerkracht
In verband met ziekte van twee collega's zoeken wij per direct vervangers op onze school voor groep 8 voor 1-2 dagen per week (0,2-0,4 fte) en voor groep 4 (het aantal dagen is bespreekbaar). Ons onderwijs kenmerkt zich door een middelgrote school (ca 200 leerlingen) met drie kleutergroepen; een enthousiast en...
Lees verder

Docent Nederlands
Je verzorgt de lessen Nederlands aan onze leerlingen in de klassen HAVO/VWO. Je denkt actief mee met het team hoe jullie het vak verder kunnen blijven ontwikkelen. Je komt te werken op onze vestiging in Rotterdam. Je hebt visie op het vak en je weet onze leerlingen te stimuleren. Je bent flexibel en kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Benoeming is per direct voor een jaar....
Lees verder

Leerkracht groep 7 en 8
In verband met een zwangerschapsverlof zoekt Het Sterrenlicht in 't Harde van 8 mei 2019 tot begin oktober 2019 een leerkracht voor groep 7 en 8. Je geeft les op woensdag, donderdag en vrijdag.
Lees verder

Medewerker P&O
De stafmedewerker P&O is onder verantwoordelijkheid van de schoolleider bedrijfsvoering belast met het ondersteunen van de rector/bestuurder en de schoolleiding met betrekking tot de ontwikkeling van het P&O-beleid en met het uitvoeren van onderdelen van het P&O-beleid binnen de school. Hij/zij werkt daarbij samen met de 1e medewerker bedrijfsvoering die...
Lees verder

Docent LO oproepkracht
Greijdanus wil een pool samenstellen van LO-docenten die op oproepbasis beschikbaar willen zijn voor vervangingsvraagstukken. Ben je een net afgestudeerde LO-docent die werkervaring op wil doen? Of ben je een LO-docent die parttime werkt, en ben je nog voor één of meer dagen beschikbaar voor werkzaamheden? Vind je het leuk om...
Lees verder

Leerkracht(en) groep 6
Wij zoeken één of twee enthousiaste leerkrachten voor groep 6 in verband met zwangerschapsvervanging. De Bron is een protestants christelijke basisschool in Wezep. De school telt momenteel ruim 250 kinderen en 24 leerkrachten. Binnen enkele jaren bouwen we een geheel nieuwe school als onderdeel van een Integraal Kind Centrum....
Lees verder

Docent Beeldende Vorming (vervanging)
Als docent Onderbouw van ons VMBO word je onderdeel van een hecht en professioneel team dat hart heeft voor leerlingen met leer- en gedragsproblemen. Je begeleidt een club geweldige leerlingen die je dagelijks lesgeeft. Het werk bestaat uit het geven van 18 lessen beeldende vorming (Kunst en Cultuur) van 45 minuten....
Lees verder

Medewerker P&O
Als medewerker P&O speel jij een belangrijke rol binnen de dienst P&O. Je ondersteunt het hoofd P&O door het uitvoeren van operationele en ondersteunende werkzaamheden. Tevens ben je medewerker AVG (algemene verordening gegevensbescherming) en verricht je werkzaamheden voor het IBP (informatie beveiliging en privacy)-team van de school. De werkzaamheden bestaan...
Lees verder

Afdelingsmanager Onderwijs en Opvoeding
Als afdelingsmanager ben je verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken op de afdeling Onderwijs en Opvoeding van ons MBO. Je primaire verantwoordelijkheid ligt op het terrein van de verdere invulling en uitvoering van onderwijskundig beleid en op het terrein van de uitvoering van het personeelsbeleid ten behoeve...
Lees verder

Leerkracht groep 1/2
Passen de woorden: flexibel, onderzoekend, mediawijs, enthousiast, gedreven, kerkelijk meelevend en collegiaal bij jou? Dan ben jij degene die we zoeken! GBS De Lichtlijn zoekt per 1 april a.s. een leerkracht voor groep 1/2 voor 4 dagen, daarnaast zoeken we voor 1 dag een Intern Begeleider (beide banen zijn goed te...
Lees verder

Medewerker Repro
Vanaf april 2019 zijn we voor Greijdanus op zoek naar een nieuwe repromedewerker. Binnen Greijdnaus zijn er diverse stafdiensten ter ondersteuning van het onderwijs, waaronder het reprocentrum. Het reprocentrum wordt bezet door één medewerker en er is nauwe samenwerking met de vormgever. Het reprocentrum valt hiërarchisch onder de manager ICT. Op het reprocentrum...
Lees verder

Docent Nederlands
MBO Menso Alting Zwolle is een dynamisch, kleinschalig MBO met een prettige werksfeer. Wij leiden studenten op tot professionals op mbo-niveau. Zodanig dat zij oprecht betrokken zijn op hun vak, hun vak verstaan én aandacht hebben voor de mensen met wie ze in aanraking komen. Vanuit ons geloof in...
Lees verder

Teamleider/IB-er
Met ingang van het nieuwe schooljaar (aug 2019) zoeken wij een teamleider/IB-er. Het gaat om een benoeming van twee dagen. Je vormt samen met de directeur en teamleider/IB-er onderbouw het management-team. Je taken: Samen met directeur en overige teamleiders opstellen en uitvoeren van het onderwijsbeleid; Aansturen van het bovenbouwteam in onderwijsontwikkelingen en praktische...
Lees verder

Lid Raad van Toezicht
GSG Guido zoekt per juni 2019 een lid voor de Raad van Toezicht. De Raad van Toezicht vergadert ongeveer vijf keer per jaar voltallig. Deze vergaderingen worden inhoudelijk voorbereid in een kleiner verband. Daarnaast vinden er verdiepingssessies en themabijeenkomsten plaats. De Raad van Toezicht houdt namens de Vereniging...
Lees verder

Docent Natuur-/Scheikunde (NASK)
Je verzorgt de lessen natuur-/scheikunde (NASK) aan onze leerlingen op VMBO, HAVO en VWO. Je denkt actief mee met het team hoe jullie het vak verder kunnen blijven ontwikkelen. Je komt te werken op onze vestiging in Rijswijk. Je hebt visie op het vak en je weet onze leerlingen te stimuleren. Je bent flexibel en kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. De functie omvat 10...
Lees verder