vrijdag 11 januari 2019

Onderwijstalent gezocht: Medewerker PR- en communicatie

Medewerker PR- en communicatie
De afdeling PR- en communicatie is verantwoordelijk voor het in de markt zetten van de school. Voor de periode medio februari 2019 tot medio juni 2019 zijn wij in verband met zwangerschaps- en bevallingsverlof op zoek naar versterking van ons team. Zoek je uitdaging in je werk, wil je meewerken...
Lees verder

Docent Natuurkunde
Met ingang van het nieuwe schooljaar zijn we op zoek naar een docent natuurkunde voor het vmbo en de onderbouw van havo en vwo. Het betreft een vacature voor het verzorgen van ongeveer 9 lesuren per week. Solliciteren naar een combinatie van deze vacature en de vacature van docent...
Lees verder

Docent Beeldende Vorming
Met ingang van het nieuwe schooljaar zijn we op zoek naar een docent voor het geven van beeldende vorming aan met name het vmbo aangevuld met lessen in de onderbouw van havo en vwo. Tevens zal deze docent ook de vakken kv1 en ckv gaan geven. Het betreft een vacature...
Lees verder

Docent Wiskunde (tweedegraads)
Met ingang van het nieuwe schooljaar zijn we op zoek naar een tweedegraads docent wiskunde voor de onderbouw van havo en vwo. Het betreft een vacature voor het verzorgen van 20 tot 25 lesuren per week. Ben je (studerend voor) docent wiskunde? Ben je klaar voor een nieuwe uitdaging?...
Lees verder

Docent Wiskunde (eerstegraads)
Met ingang van het nieuwe schooljaar zijn we op zoek naar een eerstegraads docent wiskunde voor de bovenbouw van havo en vwo. Het betreft een vacature voor het verzorgen van 20 tot 25 lesuren per week. Ben je de eerstegraads docent wiskunde, die ruime ervaring heeft met lesgeven in...
Lees verder

Managementondersteuner
Voor de adjunct-directeuren van de bovenbouw van zowel de HAVO als het VWO zijn we op zoek naar een Managementassistent. Het betreft een tijdelijke functie vanaf februari 2019, voor in eerste instantie een jaar. Met jouw werkzaamheden ondersteun je een tweetal adjunct-directeuren. Je bent verantwoordelijk voor het adequaat organiseren en plannen...
Lees verder

Leerwerkpleinassistent / onderwijsassistent VO
Voor onze locatie in Meppel zoeken wij een leerwerkpleinassistent/onderwijsassistent VO. Het betreft 0,4 fte. Je werkzaamheden zijn divers en bestaan o.a. uit: Je bent in staat om in leerruimtes op enthousiaste en besliste wijze een leer-bevorderend pedagogisch klimaat te scheppen en te bewaken; Je begeleidt leerlingen bij het leren-leren; Je begeleidt leerlingen,...
Lees verder

Docent Aardrijkskunde
Met ingang van het nieuwe schooljaar zijn we op zoek naar een enthousiaste docent aardrijkskunde voor de het vmbo aangevuld met lessen aan de onderbouw van havo en vwo. Het betreft een vacature voor het verzorgen van ongeveer 12 lesuren per week. Zoek je een dynamische baan? Ligt je hart bij...
Lees verder

Docent Economie
Met ingang van het nieuwe schooljaar zijn we op zoek naar een docent voor het geven van economie binnen de afdeling vmbo, aangevuld met lessen in de onderbouw van havo en/of vwo. Het betreft een vacature voor het verzorgen van ongeveer 20-25 lesuren per week. Zoek je een dynamische baan? Ligt...
Lees verder

Docent Godsdienst / Klassieke Talen
Met ingang van het nieuwe schooljaar zijn wij op zoek naar een docent voor het geven van godsdienst aan de onder- en bovenbouw havo en vwo. Tevens zal deze docent ook klassieke talen gaan geven aan de onderbouw vwo. Het betreft een vacature voor het verzorgen van ongeveer 20-25 lesuren...
Lees verder

Leerkracht groep 4
Wij zoeken een enthousiaste leerkracht voor groep 4 van onze school in verband met zwangerschapsvervanging. Het gaat om een tijdelijke benoeming voor 1,0 fte met ingangsdatum 6 mei tot en met 12 juli 2019. De Van Heemstraschool is een protestants christelijke daltonschool met een open sfeer van wederzijds respect. Wij...
Lees verder

Docent ITTL/informatica
Met ingang van het nieuwe schooljaar zijn we op zoek naar een docent voor het geven van ITTL aan de derde klas van het vmbo. Tevens zal deze docent ook informatica gaan geven aan de vierde klas havo en/of vwo. Het betreft een vacature voor het verzorgen van ongeveer 9...
Lees verder

Leerkracht groep 7/8
Voor Het Christal in Vlaardingen zoeken wij een leerkracht voor groep 7/8 (2,5 dag/wk) met ingang van 6 mei 2019. Het Christal is een school met ca 90 leerlingen. We werken in combinatiegroepen en we hebben een duidelijke visie en doorleefde kernwaarden. Ons team werkt hard en is enthousiast, we...
Lees verder

Leerkracht groep 7
We zoeken m.i.v. 1 februari 2019 voor onze school De Tamboerijn een enthousiaste leerkracht in groep 7 voor 2 dagen per week. De Tamboerijn is een leuke basisschool in Alphen aan den Rijn met een eigen geluid. Dagelijks bezoeken ongeveer 175 leerlingen onze school. We zien elk kind als...
Lees verder

Docent Nederlands
Voor onze locatie in Arnhem zijn wij per 1 februari 2019 op zoek naar een leraar Nederlands. Als leraar op Guido geef je op een aanstekelijke, enthousiaste manier het goede voorbeeld aan je collega's op het gebied van samenwerkend leren en activerende didactiek. Je vindt het belangrijk om met plezier...
Lees verder

Leerkrachtondersteuner
Met ingang van 7 januari 2019 zoeken wij een enthousiaste leerkrachtondersteuner die ons team komt versterken. De leerkrachtondersteuner neemt taken van de leerkracht over of voert ze voor de leerkracht uit. Je werkt met verschillende groepen. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die op verschillende dagen kan werken. De
Lees verder

Docent Verpleegkunde (m/v)
MBO Menso Alting is een dynamisch, kleinschalig mbo met een prettige werksfeer. De missie van de school is studenten te begeleiden bij hun professionele beroepsontwikkeling en loopbaan en is gericht op het ontwikkelen van een christelijke beroepshouding. Dit cursusjaar bezoeken meer dan 900 studenten onze school. De werkzaamheden als docent...
Lees verder

Docent Agogische Vakken (m/v)
De werkzaamheden als docent bij de opleiding Maatschappelijke Zorg, profiel Specifieke Doelgroepen en Gehandicaptenzorg (niveau 3 en 4) bestaan o.a. uit het verzorgen van theorielessen en begeleiding; het ontwikkelen van lessen en lesinhouden; het ontwikkelen van onderwijsinhouden; begeleiden van groepen studenten en individuele studenten; begeleiden van studenten in de beroepspraktijk. Je bent zo breed mogelijk inzetbaar...
Lees verder

Docent Bedrijfseconomie
Mbo Menso Alting Zwolle is een dynamisch, kleinschalig mbo met een prettige werksfeer. Wij leiden studenten op tot professionals op mbo-niveau. Zodanig dat zij oprecht betrokken zijn op hun vak, hun vak verstaan én aandacht hebben voor de mensen met wie ze in aanraking komen. Vanuit ons geloof in...
Lees verder

Algemeen Directeur
U geeft op inspirerende wijze leiding aan een groeiende organisatie in een veranderende samenleving. Als overtuigd christen, met visie op de christelijke identiteit, geeft u op een eigentijdse manier vorm en inhoud aan een herkenbaar en onderscheidend profiel van de HSN. U doet dat met gevoel voor de...
Lees verder